O autorze
MACIEJ LEPIATO - ur. 18 sierpnia 1988r. w Poznaniu. Skoczek wzwyż. Rekordzista świata, mistrz paraolimpijski, mistrz świata, wielokrotny medalista mistrzostw Polski. Uprawia sport od czasów gimnazjum. Pierwsze sukcesy odnosił w Gorzowskim Związku Niepełnosprawnych „Start”. Ma na swoim koncie już wiele zwycięstw, ale za najważniejsze uważa zdobycie złotego medalu na Paraolimpiadzie w Londynie w 2012 roku. Systematyczny, zmotywowany i wierzący w swoje możliwości, ciężko trenuje na przyszłe sukcesy. Obecnie największym marzeniem sportowca jest udział w Igrzyskach Olimpijskich w 2016 r. w Rio de Janeiro.

Medale i Puchary

Maciej Lepiato stypendysta Renault Handisport Team
Maciej Lepiato stypendysta Renault Handisport Team
Niewiele czasu spędzam w moim nowym mieszkaniu z powodu ciągłych wyjazdów na obozy sportowe, ale kiedy już jestem na miejscu, to staram się urządzać je… można powiedzieć „własnymi rękami”. Wszystko zajmuje dużo czasu, ale satysfakcja z efektu jest ogromna.


Ostatnio zająłem się ścianą na poddaszu. Zamontowałem półki i ustawiłem na nich wszystkie moje trofea. Wcześniej nie miały swojego miejsca i zazwyczaj trzymałem swoje medale oraz puchary w kartonach. Trzeba przyznać, że trochę się tego uzbierało.
Trwa ładowanie komentarzy...